SZYMON STEUER
Szymon Steuer
44-230 Bełk
ul. Główna 162
kom: 508 648 015
kom: 511 898 712
remontujesz-budujesz@wp.pl
Projekty
Projekt domu D03 z garażem

D03

Projekt D03 z garażem stanowi rozbudowaną wersję projektu D03. Do pierwotnego projektu dodano garaż i pomieszczenie gospodarcze mogące pełnić rolę kotłowni.
Na parterze mieści się duży salon z kominkiem i otwarta kuchnią. Na poddaszu zaplanowano trzy sypialnie. Występują dwie wersje ogrzewania – kocioł gazowy oraz na paliwo stałe.
Dostępne jest także odbicie lustrzane projektu oraz pomniejszona wersja domu z garażem bez pomieszczenia gospodarczego.
Pow. użytkowa: 85,02 m2
Pow. zabudowy: 102,41 m2
Kubatura: 466 m3
Min. szer. działki: 18 m
Rzuty:
Projekt domu Atlanta Bis

Atlantabis

Atlanta BIS to atrakcyjny, funkcjonalny dom o prostej i taniej, dokładnie przemyślanej konstrukcji, przeznaczony dla 3-6 osobowej rodziny, o eleganckiej formie i tradycyjnej estetyce.
Jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Na parterze zlokalizowana jest obszerna strefa dzienna składająca się z kuchni (która w zależności od potrzeb może być zamykana lub otwarta), jadalni oraz salonu otwartego na taras i ogród.
Uzupełnieniem kuchni jest spiżarnia. Schody w holu w zależności od potrzeb mogą być otwarte na salon powiększając w ten sposób przestrzeń dzienną i stanowiąc ciekawy element architektoniczny, mogą też być odizolowane ścianką działową od salonu.
Dzięki doświetleniu strefy dziennej zarówno od strony ogrodu jak i z boku dom nadaje się na każdą działkę, zarówno z wjazdem od północy jak i od południa, wschodu bądź zachodu.
Dodatkowo na parterze zaprojektowano WC oraz pomieszczenie gospodarcze z którego jest przejście do kotłowni oraz garaż. W wiatrołapie i holu przewidziano miejsce na duże szafy wnękowe. Na poddaszu znalazły się trzy pokoje oraz duża, wygodna łazienka.
Architektura domu to połączenie tradycji z nowoczesnością oraz elegancji z dbałością o proporcje i estetykę. Dom zaprojektowano jako energooszczędny.
Dostępna również wersja projektu z lukarną od strony elewacji frontowej (projekt Atlanta Mała), wersja projektu na większą działkę (dom Atlanta) oraz wersja z wykuszem w jadalni (dom Filadelfia).
Pow. użytkowa: 115,08 m2
Pow. zabudowy: 103,41 m2
Kubatura: 388 m3
Min. szer. działki: 18,84 m
Rzuty:
Posiadamy autoryzacje i certyfikaty: